Charita oslaví svůj Den. Při něm lidem předvede, co všechno dělá

Charita oslaví svůj Den. Při něm lidem předvede, co všechno dělá

Řada místních organizací a charitních služeb představí při celostátní kampani Den Charity koncem září a začátkem října svoji činnost. V rámci kampaně pořádají diecézní, oblastní a farní Charity dny otevřených dveří, exkurze, výstavky, děkovné bohoslužby i hudební vystoupení. Akce se konají zpravidla kolem svátku sv. Vincence z Pauly (27. září), patrona charitních zařízení.

Olympijské zápolení při Dni otevřených dveří

Olympijské zápolení při Dni otevřených dveří

Londýnská olympiáda je za dávno za námi a podzim je ve sportu vždy spíše okurkovou sezónou. Dívat se v televizi na stále se opakují soutěžní pořady se také nedá do nekonečna, a tak přišel po půl roce čas utkat se mezi sebou naživo. Opět nám to letos vyšlo na 9. října na Den otevřených dveří a neodradil nás ani každoroční nízký divácký zájem. Týden sociálních služeb jsme tedy znovu pojali hlavně soutěžně.

Podzimní Den otevřených dveří v Oblastní charitě Česká Kamenice

Dne 9. října 2012 od 9.00 do 16.00 se v prostorách Domu Svaté rodiny na adrese Tyršova 350, Česká Kamenice uskuteční každoroční Den otevřených dveří v rámci Týdne sociálních služeb ČR probíhajícího v týdnu 8. – 14. října.

Den otevřených dveří 2011

Den otevřených dveří 2011

Dnes na našem Domě proběhl den otevřených dveří, který se konal u příležitosti Dne Charity, jež připadá na svátek sv. Vincence z Pauly, který se váže k datu 27. září.

Chceme Vás obdarovat

Oblastní charita Česká Kamenice Vás všechny co nejsrdečněji zve dne

27.9.2008

na

Den otevřených dveří Domu Sv. Rodiny

Tento den, ve svátek sv. Vincence z Paula, se otevírají dveře všech charit v České republice.