Den otevřených dveří 2011

Den otevřených dveří 2011

Dnes na našem Domě proběhl den otevřených dveří, který se konal u příležitosti Dne Charity, jež připadá na svátek sv. Vincence z Pauly, který se váže k datu 27. září.

Na tuto akci jsme se všichni chystali v průběhu celého týdne a to přípravami soutěží na již tradiční „Podzimní olympiádu“ a pečením koláčů, při kterém vládla velice příjemná a domácí atmosféra v prostorách naší Moštárny. Po celou dobu se většina z nás těšila na dnešní den, kdy proběhne zmíněné sportovní klání.

Sportovní a hráčský duch zavládl téměř u všech uživatelů i zaměstnanců a zájemci se mohli mezi sebou utkat v následujících disciplínách: karetní hra prší, skládání sirek do krabičky, šipky, Kimova hra na procvičení paměti, hod míčkem na cíl, hod kroužkem na cíl a „poznávačka“ podle chuti. V některých případech se jednalo o velice těsné výsledky. V závěru celé akce byly rozděleny ceny pro hlavní výherce, ale zkrátka nepřišel žádný náš soutěžící, protože ceny, které si každý losoval hmatem z pytle, byly připraveny pro každého.

Svou návštěvou náš Dům poctili zástupci z řad místního Městského úřadu a Hasičského záchranného sboru a dále pak několik spřízněnců, kteří s naším Domem průběžně spolupracují.

Byl to další z příjemně strávených dní v našem Domě, kdy měl možnost každý přijít nahlédnout „pod pokličku“, jakým způsobem zdejší uživatelé žijí.

ToRo

Související galerie