Letošní Tříkrálová sbírka dnes v České Kamenici končí

Letošní Tříkrálová sbírka dnes v České Kamenici končí

Rádi bychom poděkovali všem malým koledníkům, kteří i přes deštivé počasí obětavě procházeli zledovatělé i zablácené cesty v Kamenici a okolních obcích.

Tříkrálová sbírka jejich prostřednictvím probíhala v České Kamenici, Kunraticích, Kamenickém Šenově, Práchni, Kytlicích, Mlýnech, Chřibské, Jánské, Jestřebí, Provodíně, Holanech, Zahrádkách a Borku. Děkujeme také obecním úřadům za spolupráci ZŠ a speciální ZŠ v České Kamenici, ZŠ v Kamenickém Šenově, Zahrádkách, Práchni, Holanech a Chřibské, jež nám pomohly najít a oslovit děti přímo v jednotlivých obcích a Dětskému domovu v České Kamenici a tamním dětem za dlouholetou pravidelnou účast při koledování. Nejsrdečnější poděkování patří všem lidem, kteří tuto tradici podporují a pomáhají ji svými dary udržovat a dále rozvíjet. Můžeme potvrdit, že je vás každým rokem více a i letos jsme spolu prožili mnoho dojemných okamžiků.

V následujících dnech vás budeme informovat, jak byla letošní sbírka úspěšná. Pokud máte dobrý odhad, můžete si do té doby zasoutěžit na facebooku.

https://www.facebook.com/trikralovasbirka/app_319992208116563