Týmová rekondice v Hejnicích

Týmová rekondice v Hejnicích

Ve dnech 10. - 12. 8. 2012 se náš pracovní tým sjel do Mezinárodního centra duchovní obnovy do malého městečka Hejnice u Frýdlantu.

V klidném prostředí bývalého kláštera jsme se rozhodli stmelit a vzájemně lépe poznat i v jiném než v pracovním prostředí. Duchovní oporu nám pro to poskytoval ředitel Nakladatelství Portál P. Jaroslav Kuchař. Oproti loňskému roku, kdy jsme absolvovali pro mnohé náročný sjezd Sázavy, při kterém si mnozí hrábli až na dno svých sil a vyzkoušeli si zvládání stresových a fyzicky náročných okamžiků, mělo být letošní setkání spíše odpočinkové a sloužící k rozjímání.

Hned první den jsme spočinuli v tichu nádherného výhledu ze skály Ořešník, kam jsme po necelých 500 metrech převýšení vyběhli pod vedení zkušeného horala P. Jaroslava. Odměnou nám byl nádherný výhled na Hejnice a Frýdlantský výběžek. Cestou zpět kolem vodopádů nám pak počasí dopřálo příjemné osvěžení v podobě několikahodinového letního deštíku, abychom si ještě lépe mohli vychutnat horkou sprchu a  teplou večeři.

Druhý den jsme navštívili blízké lázně Libverda a zde se už úplně naladili do pohody při výhledech na panorama Jizerských hor od Obřího Sudu. Naše poděkování patří především P. Jaroslavovi za chvíle zamyšlení se nad svou duševní i fyzickou kondicí, pracovníkům centra za ochotu a neznámému dýdžejovi za povzbuzující hudbu, jíž bylo tak snadné se odevzdat. Příští rok se snad opět ponese na vlně adrenalinu.

Související galerie